بهترین وکیل امور حقوقی، کیفری و خانواده در مشهد

دفتر وکالت مشهد

 

وکیل خوب در مشهد

در دوران شلوغ و پرتلاطم این روزهای حاکم بر فعالیت های حقوقی اولین گام برای یافتن یک وکیل خوب در مشهد این است که مطمئن شوید شخص مورد نظر وکیل دادگستری پایه یک است. امروزه موسسات حقوقی فراوان و اشخاص حقیقی دیگری نقش کارچاق کن، دلال و واسطه را در فعالیت های حقوقی بازی می نمایند و تبلیغات این اشخاص در فضای مجازی و مسیرهای منتهی به دادگاه به وفور به چشم می خورد لذا اولین توصیه سایت دفتر وکالت آوای عدالت برای یافتن یک وکیل خوب در مشهد این است که مستقیما با وکیل مورد نظر وارد مذاکره شوید و مستقیما از وکیل مربوطه مشاوره اخذ نمایید و تحت هیچ عنوانی با وساطت موسسات و کارچاق کن ها وارد مذاکره با وکیل نشوید در غیر اینصورت یا گرفتار افراد متظاهر به امر وکالت خواهید شد و یا گرفتار کارچاق کن ها که در این صورت چنانچه به مشکلات و گرفتاری شما افزوده نشود قطعا هزینه حق الوکاله دریافتی از شما به دلیل وجود واسطه  افزایش پیدا خواهد کرد و یا اینکه کار شما به وکیل ضعیفی سپرده خواهد شد.

برای اینکه گرفتار افرادی که تظاهر به امر وکالت می نمایند نشوید می توانید هویت وکیل را از طرق مختلف از جمله استعلام تلفن، بررسی و حتما جهت دریافت وقت مشاوره از شماره وکیل که به کانون وکلای خراسان داده شده است استفاده کنید. ضمنا می توانید هویت وکیل و شماره تماس وی را سایت های کانون وکلای هر استان برای مثال کانون وکلای دادگستری خراسان و یا صندوق حمایت وکلا بخش جستجوی وکلا و کارآموزان استعلام نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که در سایت های فوق کارآموز بودن یا پایه یک بودن وکیل دادگستری نیز قید گردیده است. زیرا اگرچه انعقاد قرارداد وکالت با کارآموز وکالت فاقد اشکال است اما این حق موکل است که از کارآموز بودن و یا پایه یک بودن وکیل مربوطه اطلاع داشته باشد.

پس اگر می خواهید شانس استفاده از خدمات برترین وکیل در مشهد را از دست ندهید تحت هیچ شرایطی با سایت ها و افراد واسطه اقدام به مذاکره نکنید.

در این قسمت توصیه می گردد برای استفاده از خدمات یک وکیل مناسب در مشهد سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که مرکز فعالیت و دفتر وی با محل اشتغال وی در پروانه یا استعلام های گرفته شده واحد باشد مثلا اگر شما به دنبال یک وکیل خوب در مشهد هستید بهتر است وکیل مدنظر در مشهد دفتر داشته باشد و در پروانه وی محل اشتغال وی مشهد قید شده باشد.

پس از اینکه مطمئن شدید فرد مذکور وکیل است حال می توانید به مشخصات و صفات یک وکیل خوب یا یک وکیل عالی بپردازید.

مشخصات بهترین وکیل مشهد

یکی از مشخصه های یک وکیل مناسب در مشهد، صداقت وکیل است بعبارت دیگر یک وکیل خوب یک وکیل صادق است. ( متاسفانه بر خلاف تصور عموم، که البته این تصور باعث می شود عموم این افراد گیر افراد کلاش بیفتند )  یک وکیل موفق در مرحله اول وکیلی است که با موکل خود صادق بوده و در مراحل مذاکره و مشاوره به صورت شفاف در خصوص احتمال موفقیت در پرونده اظهارنظر کند و در مراحل رسیدگی به نحو شفاف و روشن پاسخگوی موکل خود باشد. ناگفته نماند موکل موفق نیز موکلی است که با وکیل خویش صادق باشد و توصیه ها و برآورد وکیل در میزان موفقیت یک پرونده را قبول نماید و با اصرار بی مورد یا دادن اطلاعات غلط سعی به تحریک وکیل در قبول پرونده نکند.

یک وکیل موفق قطعا وکیلی است که توانایی علمی و حقوقی مناسبی داشته باشد و در طول زمان اشتغال به امر وکالت اطلاعات حقوقی خود را به روز نماید و مهمتر از این یک وکیل معروف در مشهد ، وکیلی است که برای هر پرونده زمان مناسبی جهت تحقیق و مطالعه اختصاص دهد. بعبارت دیگر یک وکیل خوب در مشهد وکیلی است که دارای توانایی علمی مناسب و اهل تحقیق باشد.

یک وکیل خوب علاوه بر صفات یاد شده وکیلی است که بی مورد و بی جهت به دنبال پرونده سازی نیست. قطعا هیچ وکیلی از دریافت حق الوکاله ناراحت نخواهد شد بنابراین  چنانچه  وکیل مورد اعتماد شما ضریب کمی را برای پیروزی در یک پرونده به شما اعلام می کند به این معنی نیست که وی نمی تواند آن پرونده را به نتیجه برساند بلکه وی با شما صادق بوده و قصد پرونده سازی بدون توجه به ریسک های موجود را ندارد بنابراین بهتر است به وی اعتماد کنید.

یک وکیل عالی در مشهد اولویتش منافع موکل است و برای خوشحالی موقت موکل دست به ماجراجویی نمی زند و با صبر و نگاه به آینده  و حفظ منافع موکل اقدام یا مشاوره می دهد و به دنبال شخصی کردن پرونده نمی باشد.

یک وکیل خوب در مشهد می بایست رازدار و امین باشد قابل تاکید است ید وکیل دادگستری اصطلاحا ید امانی است  هرچند ید امانی موجب سنگین شدن مسئولیت های وکیل خواهد شد  اما در مواردی موجب مصونیت وکیل  نیز خواهد شد لذا حتما در انتخاب وکیل به حسن شهرت و امانتداری وی توجه داشته باشید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سلام برای مشاوره حقوقی در خدمت شما هستم.
Send via WhatsApp