وکالت در امور ثبتی

 

وکالت در امور ثبتی

امور ثبتی برخلاف آنچه عموما تصور می شود گستره ای وسیع است از هرآنچه که مربوط به حیات و ممات، ازدواج و طلاق افراد می باشد. به عبارت دیگر نگارندگان قوانین به جهت نظم دادن به کلیه امور افراد جامعه از بدو تولد تا هنگام مرگ مجموعه قوانینی را پیش بینی می کنند که به کلیه امور هویتی و معاملاتی ایشان نظر دارد. از این رو می توان گردآوری مجموعه قوانین ثبتی را از بزرگترین پیشرفت های تمدن بشری دانست چراکه در کنار سامان دادن به امور افراد از  بسیاری مشکلات احتمالی و دعاوی بین ایشان نیز جلوگیری می نماید.

در کنار تمام مزیت های ثبت امور و اسناد، پیچیدگی این امور در قوانین و بخشنامه های ثبتی، طرح خواسته و یا دفاع از آن را دشوار نموده است؛ لذا ورود به این نوع دعاوی مطالعه و تخصص ویژه ای را طلب می کند. به ویژه ذکر این نکته قابل تامل است که بسیاری از امور ثبتی مواعد و مهلت های ویژه ای دارند که غفلت از آن ها می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به بار آورد. لذا اکیدا توصیه می شود برای طرح دعاوی از طریق ادارات ثبت از وکلای متخصص در این زمینه کمک گرفته با اعطای وکالت و یا اخذ مشاوره مرحله به مرحله بدون اعطای وکالت امور ثبتی خویش را پیگیری نمایید.

در این راستا دفتر وکالت آوای عدالت با بهره گیری از وکلای متخصص و با سابقه درخشان در امور ثبتی و اجرای اسناد آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.

جهت مشاوره در این امور کافیست عبارت “مشاوره در امور ثبتی” را به شماره 09105146717 پیامک نمایید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن نحوه اخذ مشاوره و هزینه های مربوطه را به اطلاع شما می رسانند.