آوای عدالت

 

وکالت در امور و دعاوی بانکی

وکالت در امور و دعاوی بانکی به تجربه و دانش ویژه ای نیاز دارد. چنانچه در مورد استفاده از خدمات وکیل باتجربه در امور و دعاوی بانکی تردید دارید پیشنهاد می گردد مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بانک­ها، اصلی‌ترین بخش بازار پول در اقتصاد ایران را تشکیل می‌دهند که وظیفه مدیریت و تدارک نقدینگی و هدایت آن به سمت فعالیت­های مولد تولیدی و صنعتی، کشاورزی و خدمات و سرمایه‌گذاری را برعهده دارند؛ به طوری که بخش عمده نقدینگی جامعه باید توسط نظام بانکی کشور برای سرمایه‌گذاری در بخش­های مختلف اقتصادی هدایت و مدیریت شود.

بخش صنعت از لحاظ اهمیت فراوانی که در رشد و توسعه اقتصادی دارد؛ همواره در اولویت بررسی­های اقتصادی قرار داشته است. تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در این بخش، در جهت تداوم تولید و یا سرمایه‌گذاری نیاز به سرمایه مالی دارند و به دلیل بالا بودن هزینه­های سرمایه‌گذاری و نیز سنگین بودن هزینه‌های تدارک مواد اولیه جهت تولید، نیاز آن‌ها به داشتن نقدینگی کافی (برای ادامه فعالیت در این زمینه) اهمیت می‌یابد. سیستم بانکی نقش فعالی در زمینه تامین نیاز نقدینگی کوتاه‌مدت بنگاه‌های تولیدی دارد؛ این سیستم می‌تواند با اعطای تسهیلات بانکی و تامین نقدینگی بنگاه‌ها، سبب تداوم و رشد تولید و در نهایت، موجب بهبود شاخص رشد اقتصادی در بخش صنعت شود. از سوی دیگر، بخش کشاورزی نیز در روند توسعه کشور، نقش محوری دارد.(آثار تسهیلات بانکی در بخش های مختلف اقتصادی بر رشد ارزش افزوده صنعت، خدمات، کشاورزی و ساختمان و مسکن-فتحی آقابابا- عزیزی- محمودزاده)

با همه آنچه در مورد نقش چشمگیر بانک ها بر اقتصاد ذکر شد، متاسفانه گاها بازپرداخت تسهیلات آن ها با مشکل مواجه شده و باید گفت هرساله تعداد زیادی از پرونده های ورودی نظام قضایی ایران را پرونده های معوقات بانکی تشکیل می دهند. از این رو اطلاع کافی از قوانین بانکی و حقوقی و اشراف کامل بر رویه بانک و محاکم قضای و ادارات ثبت از ناحیه وکلای با تجربه در دعاوی بانکی کمک شایانی به موفقیت در این رشته از پرونده ها می نماید. تجربیاتی که جز از طریق همکاری با بانک های مختلف و تسلط بر امور قراردادهای بانکی میسر نمی باشد.

بهترین وکیل در امور بانکی:

همانگونه که پیش تر گفته شد وکالت در امور بانکی به تجربه ویژه ای در این امور نیازمند است. دانشی که وکلای دفتر وکالت آوای عدالت طی سال های متمادی همکاری با بانک ها و موسسات اعتباری متعدد اخذ کرده و همواره راهگشای ایشان در موفقیت در پرونده هایشان بوده است.

از این رو پیشنهاد می شود در صورت نیاز به مشاوره و خدمات وکالتی در پرونده های بانکی جهت رزرو وقت مشاوره با شماره تلفن 09105146717 تماس حاصل نموده و یا یک پیامک با عنوان نیاز به مشاوره حقوقی ارسال نمایید.